Print het uit: Geef! Kaartjes

Geef! Kaartjes. Print uit op dik A-4 papier. Kleine kaartjes om weg te geven.
Geef! Kaartjes. Print uit op dik A-4 papier. Kleine kaartjes om weg te geven.

Eerder schreef ik al over de “Geefmaand November” actie van een aantal bloggers. Nu leek het mij leuk om in het kader van deze maand een setje Geefkaartjes te maken. Kaartjes die je kunt gebruiken om zomaar weg te geven, om rond te strooien of om iemand te bedanken voor iets dat zij juist aan jou hebben gegeven.

Op het blog van de Geefmaand stromen inmiddels de meest vrolijke verslagen over bewust geven voorbij. Zelf vind ik het erg inspirerend om te lezen hoe andere invulling geven aan begrippen als geven en ontvangen. Neem vooral een kijkje!

Door op het bovenstaande plaatje te klikken ga je naar een PDF-bestand welke je op (dik) A-4 papier kunt printen. Knip de kaartjes vervolgens langs de zwarte lijntjes uit en klaar is Kees.

(De vorige Print het Uit! edities zijn hier te bekijken en te printen)

5 reacties Voeg uw reactie toe

  1. friemel en tinus schreef:

    De kaartjes zijn echt heel erg mooi!! Ik ga ze printen!

    1. fotootjevandaag schreef:

      Fijn dat je ze leuk vindt, veel plezier ermee!

  2. krisje schreef:

    Wat heb je dat weer prachtig gedaan ! Krisje

    1. fotootjevandaag schreef:

      Dank je wel! Ik vind het altijd erg leuk om dit soort dingen te maken. En ondanks mijn gebrek aan digitale tekenkwaliteiten kom ik met mijn pen en het toevoegen van een randje via pixl.com gelukkig ook nog een eind.

      Hoe gaat het met het dromen over het peperkoekhuisje?

  3. anna schreef:

    Leuk zijn ze en wat een mooi initiatief, daar ga ik me eens in verdiepen!

Leuk dat je wil reageren!

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.